• Home  / 
  • Zajímavosti
  •  /  Společnost BP spustila jako první ve Velké Británii platební aplikaci propojenou s tankovacími kartami

Společnost BP spustila jako první ve Velké Británii platební aplikaci propojenou s tankovacími kartami

Od dnešního dne budou moci zákazníci vlastnící tankovací karty BP Fuel Card propojit tyto karty s aplikací BPme, čímž ušetří čas strávený na čerpací stanici, poněvadž jim bude dopřáno komfortu v podobě provedení platby za tankování z pohodlí svého vozidla.

BP palivová karta

Tím, že zpřístupnila aplikaci BPme pro vozové flotily, zvítězila firma BP v závodě o zavedení první mobilní platební aplikace ve Spojeném království, která je propojena s tankovacími kartami, uvedla společnost.

“Co je cennější než čas? BPme usnadňuje a zrychluje tankování a činí ho pohodlnějším než kdykoliv předtím,” řekl Andy Allen, UK Fuel Card Manager, BP Fuel Cards.

Zákazníci vlastnící tankovací karty mohou nyní využívat aplikaci BPme k rychlým bezhotovostním platbám přímo z pohodlí svého vozidla. A to dokonce i v případě, že nemají svoji palivovou kartu fyzicky u sebe.

Manažeři vozových flotil mohou od fyzických tankovacích karet BP očekávat systém detekce proti zneužití a opatření pro bezpečné provádění transakcí. Tankovací karta propojená s aplikací též nabízí další bezpečnostní benefity. Umožňuje řidičům držet se po celou dobu poblíž vozidla, zaměnit PIN tankovací karty za otisk prstu nebo bezpečnostní heslo rozpoznatelné na mobilním telefonu řidiče.

Program BPme „Pay for Fuel“ byl v síti BP spuštěn během roku 2018. Nyní je dostupný na zhruba 900 čerpacích stanicích BP ve Spojeném království. Řidiči mohou najít čerpací stanice podporující BPme pomocí lokalizace nabízené aplikací, díky čemuž si budou moci efektivně plánovat trasy vedoucí přes takové čerpací stanice, které podporují tankovací karty propojené s novou aplikací.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: