• Home  / 
  • Zajímavosti
  •  /  PKN Orlen otevírá první drive through čerpací stanici (čerpací stanici s obsluhou do vozu)

PKN Orlen otevírá první drive through čerpací stanici (čerpací stanici s obsluhou do vozu)

Drive Through čerpací stanice PKN Orlen

Východoevropská maloobchodní společnost PKN Orlen pokračuje v rozšiřování svých služeb prostřednictvím nového systému drive through (systému obsluhy do vozu).

Společnost PKN otevřela svoji první čerpací stanici ‘drive through’, díky čemuž pokrývá poptávku po rychlých a efektivních službách. Řidiči mohou natankovat, objednat si zboží v prodejně čerpací stanice a zaplatit, aniž by museli opouštět pohodlí svých vozů. 

„Jakožto leader na náročném a konkurenčním maloobchodním trhu musíme naslouchat hlasu našich zákazníků a zavádět nová moderní řešení. Jelikož postupně zvyšujeme objem prodaných paliv, musíme pamatovat i na nabídku produktů, které se pohonných hmot netýkají,“ řekl Daniel Obajtek, prezident představenstva PKN ORLEN.

Implementaci služby ORLEN Drive předcházel průzkum Kantar TNS, ze kterého vyplynul obrovský potenciál pro rozvoj drive through služeb v Polsku. Podle tiskové zprávy z průzkumu vyplynulo, že s tímto druhem služeb se ztotožňuje 100% řidičů. 

Jakožto součást řešení ORLEN Drive na čerpací stanici v Michałowicích budou dva pruhy, které umožní řidičům nákup jídla a pití přímo z vozu. Jeden z nich bude umožňovat též možnost čerpání pohonných hmot. Druhý pruh bude umožňovat využití pouze cateringových služeb. 

PKN ORLEN provozuje ve střední a východní Evropě síť přibližně 2 800 čerpacích stanic. Společnost se bude zaměřovat též na růst svých rychloobslužných restaurací a hodlá zavádět služby jako drive through v rámci celé své sítě.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: