Společnost Benzina oslavila 60. let na trhu novou úpravou firemního loga

Benzina právě odhalila novou úpravu loga, které nyní připomíná 60. výročí působení firmy na trhu.

Petrolejářská společnost Benzina oslavila 60 let. Společně na cestě zpět.

Hlavním cílem kampaně je vyzdvihnout skutečnost, že Benzina hledí optimisticky do budoucna a těší se na další zlepšování svých služeb. Podle tiskové zprávy bude společnost vyhledávat nová řešení a představovat svým zákazníkům nejnovější technologie.

Ústřední slogan kampaně „Společně na cestě vpřed“ („Together on the road ahead“) vyjadřuje vděčnost, kterou společnost ke svým zákazníkům chová.

Kampaň poběží až do konce května. Její součástí je pětatřicetivteřinový TV spot, který poběží na stanicích Prima a Nova. Následovat bude též online kampaň, reklamní spot v rádiu, OOH (Out Of Home) reklama na předem vybraných místech a webová stránka benzina60.cz. Též nebudou chybět informační a prodejní materiály na všech čerpacích stanicích.

Koncem dubna bude obraz kampaně doplněn o velkolepou propagační akci a roadshow na vybraných čerpacích stanicích.

Společnost Benzina, která náleží do skupiny Unipetrol Group, otevřela minulého listopadu v České republice svoji čtyřstou čerpací stanici.

Zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: