• Home  / 
  • Zajímavosti
  •  /  Aral a BP vydávají společnou palivovou kartu pro Evropu

Aral a BP vydávají společnou palivovou kartu pro Evropu

Čerpací stanice Aral v noci

Petrolejářské společnosti  Aral a BP vydávají společnou palivovou kartu, která může poskytnout výhody 200 000 řidičů v Evropě.

Řidiči nyní budou moci používat benzínové stanice BP a Aral s jednou palivovou kartou. Karta je určena zákazníkům, kteří díky svému podnikání čerpají pohonné hmoty v různých zemích.

Nová karta s logem obou společností je částí nebo redesignem, který zahrnuje i webové stránky a prodejní místa, jejichž cílem je připomenout zákazníkům jedné společnosti, že mohou doplňovat palivo jak na BP, tak na Aral, která je součástí skupiny BP od roku 2002.

„Manažeři mezinárodních flotil nám říkali, že jejich schopnost spravovat své vozy na dálku a snižovat náklady byly jejich klíčovými prioritami při výběru palivové karty,“ uvedl Koeno Siemons, evropský marketingový a provozní manažer karet v BP.

Držitelé nové společné karty, stejně jako ti s kartou Aral, budou mít přístup k síti Routex s více než 17 000 čerpacími stanicemi v 29 zemích Evropy.

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: