BP/Aral a TOTAL si budou v Evropě vzájemně akceptovat tankovací karty

BP/Aral a TOTAL rozšiřují vzájemné akceptování tankovacích karet na 4 000 čerpacích stanic, kdy každá ze stran podepíše vzájemnou dohodu.

BP a TOTAL se dohodli na vzájemném uznání svých vlastních tankovacích karet v Evropě. V rámci této dohody, která postupně vstoupí v platnost během roku 2018, TOTAL bude akceptovat tankovací karty BP a Aral na svých obslužných stanicích ve Francii, v Belgii, Lucemnbursku, Nizozemí, Polsku a v Německu.

Oproti tomu, řidiči vlastnící tankovací kartu TOTAL ji budou moci použít na čerpacích stanicích BP a Aral v Německu, ve Velké Británii, v Rakousku, Lucembursku, Nizozemí, ve Švýcarsku a v Polsku. To znamená, že držitelé jakékoliv z těchto karet budou mít nyní přístup k dalším 4 000 čerpacím stanicím po celé Evropě.

Rozšíření akceptování našich tankovacích karet znamená, že naši zákazníci nyní mají přístup k více než 22 000 obslužných stanic ve 29 zemích. Také mají možnost využít podpory řízení „vozové flotily“ (fleet managementu) na základě dat z tankovacích karet,“ řekl Guy Moeyens, BP Chief Operating Officer Fuels, Evropa a jižní Afrika.

Toto nové rozhodnutí by mělo posílit pozice všech zúčastněných značek a mělo by mít dopad na další z hlavních evropských maloobchodníků s palivy.

Rozšířením sítě čerpacích stanic, které akceptují naši tankovací kartu, můžeme lépe splnit požadavky našich zákazníků. Tato dohoda je tak ideálním doplňkem na naší mapě služeb v Evropě,“ řekl Benoît LUC, Total M & S Senior Vice President pro Evropu.

Zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: