• Home  / 
  • Zajímavosti
  •  /  Společnosti Chevrolet a Shell spustily platby z pohodlí vozu

Společnosti Chevrolet a Shell spustily platby z pohodlí vozu

Společnosti Chevrolet a Shell představují první technologii pro platbu při tankování vestavěnou do přístrojové desky v USA.

Společnosti Chevrolet a Shell spustily platby z pohodlí vozu

Firmy Chevrolet a Shell představují v rámci automobilového průmyslu první technologii pro platbu a úsporu při tankování vestavěnou do přístrojové desky. Tato nová technologie umožní řidičům příslušných vozů značky Chevrolet zaplatit a ušetřit přímo pomocí dotykových obrazovek vestavěných do jejich vozů v případě, že budou tankovat na čerpacích stanicích značky Shell. A to bez použití kreditní karty nebo mobilního telefonu.

Aby mohli zákazníci využívat nabízených výhod, stačí v Marketplace stisknout ikonu Shell a zvolit vybranou čerpací stanici. Po několika klepnutích na dotykovou obrazovku uvnitř vozidla bude generován kód, který uživateli umožní aktivovat stojan na zvolené čerpací stanici a začít tankovat. Platba je pak automaticky provedena dle zvolené platební metody.

„Ve firmě Shell neustále pracujeme na vylepšování produktů a služeb pro naše zákazníky. Vždy se přizpůsobujeme dle jejich měnících se požadavků a očekávání týkajících se pohodlí, kvality, digitalizace a služeb. Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se Chevroletem a proměnit tuto vizi ve skutečnost,” řekl Sydney Kimball, viceprezident Fuel Sales and Marketing Americas společnosti Shell Oil Products U.S.

Placení z palubní desky vozu na čerpacích stanicích značky Shell je v současné době ve stádiu pilotního projektu spuštěného na vybraných trzích. Celonárodní spuštění je plánováno během následujících měsíců.

Zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: