Firma Shell se spojila s Chase Pay, aby zvýšila používání mobilních plateb v USA

Zákazníci, kteří navštěvují více než deset tisíc čerpacích stanic Shell v USA, mohou nyní vyzkoušet mobilní platby s Chase Pay (Opens Overlay).

Shell Chasepay Mobile Payment on Petrol Stations

Miliony zákazníků, kteří se zastaví na čerpacích stanicích značky Shell v USA, nyní mohou zaplatit prostřednictvím svých mobilních telefonů. Použít mohou buď aplikaci od Shell nebo od Chase Pay. Obě společnosti za účelem zvýšení úspor implementují program Fuel Rewards. Chase Pay navíc zajišťuje bezpečnost transakcí.

„Pro firmu Shell je potěšením poskytnout zákazníkům inovativní a vylepšené řešení, díky kterému bude tankování radostí,” řekl Sydney Kimball, viceprezident Oddělení maloobchodu pro Ameriku (Vice President pro Retail for the Americas). „Díky spolupráci s Chase můžeme našim zákazníkům s hrdostí nabídnout jednodušší a pohodlnější řešení.”

Když zákazník při tankování použije aplikaci Shell nebo Chase Pay, jednoduše zadá své číslo a obdrží trojmístný kód, který zadá na výdejním stojanu a natankuje.

Zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: