Mobilní platby na čerpacích stanicích – TOTAL eWallet

Petrolejářský gigant Total spustil aplikaci TOTAL eWallet pro mobilní platby na čerpacích stanicích. Stalo se tak při příležitosti Světového kongresu Mobile v Barceloně ve Španělsku.

TOTAL eWallet je nová funkce zahrnutá do souboru aplikací Total Services. Umožňuje zákazníkům čerpacích stanic Total zvolit druh paliva, způsob platby a automaticky natankovat bez nutnosti vstupu do prodejny.

Aplikace byla vyvinuta ve spolupráci s leaderem v oboru platebních aplikací, firmou Worldline.

Mobilní platby nejen za čerpání PHM

Po svém úspěšném pilotním spuštění v Berlíně v Německu v říjnu 2017 bude tato digitální aplikace zavedena v rámci celé sítě maloobchodních čerpacích stanic Total v Evropě. Jako první přijdou na řadu Německo a Belgie.

Kromě placení na čerpacích stanicích budou moci zákazníci TOTAL eWallet používat při placení v obchodě a v myčkách. V konečné fázi bude zahrnuto nabíjení pro elektromobily.

„Naším cílem je učinit nakupování jednodušším, bezpečnějším a pohodlným. eWallet představuje klíčový milník v zacílení naší strategie stát se nepostradatelným poskytovatelem služeb v dopravě,” zdůraznil Antoine Tournand, Mobility Service Provider společnosti TOTAL Marketing & Services.

Zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: