• Home  / 
  • Paliva
  •  /  BP kombinuje palivo a elektřinu díky nové kartě BP Fuel & Charge

BP kombinuje palivo a elektřinu díky nové kartě BP Fuel & Charge

Palivová karta BP Fuel and Charge

Nová karta bude provozovatelům vozových parků umožňovat používat ve Velké Británii a v Evropě pro různé druhy paliv pouze jednu kartu  

BP spouští nyní v létě zavedení nové palivové karty Fuel & Charge, kterou budou moci profesionální řidiči používat k placení za benzín, naftu nebo elektřinu. 

Karta umožní provozovatelům vozových flotil přístup k BP Plus a bude přijímána v síti více než 3 600 čerpacích stanic a v síti pro nabíjení elektromobilů Polar EV, která má více než 7 000 nabíjecích staničních míst. Řidiči též budou moci díky aplikaci BP Fuel & Charge Card najít nejbližší dostupné nabíjecí stanice EV nebo čerpací stanice BP.

Na základě nedávného oznámení BP kolují zprávy o spuštění ultrarychlých nabíjecích stanic na dvorcích čerpacích stanic BP. Má se tak stát během následujících měsíců. Tyto ultrarychlé nabíječky budou poskytovat 150kW nabití, což znamená, že řidiči si budou moci nabít vozidlo za 10 minutes, uvedl Forecourt Trader.

“Naše nová nabídka BP Fuel & Charge dodá vozovým flotilám potřebnou flexibilitu a přinese možnost zvolit si, zda a kdy přesedlat na elektromobily,” řekl Jo McDonnell, manažer UK Fuel Cards (UK Fuel Cards manager).

Tyto údaje umožní uživatelům srovnat celkové náklady na vlastnictví a provoz vozidel poháněných rozličným typem paliv.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: