• Home  / 
  • Zajímavosti
  •  /  Repsol představil scan & go s novou platební metodou

Repsol představil scan & go s novou platební metodou

Platební metoda Scan and Pay pro čerpací stanice

Španělský obchodník s pohonnými hmotami je jednou z prvních firem v Evropě, která představila technologii scan & go.

Repsol avizoval spuštění Way&Go, platební metody, která uživatelům umožňuje skenovat zboží pomocí svých chytrých telefonů, zaplatit automaticky a vyhnout se tak frontě u pokladny.

Po naskenování zboží potvrdí zákazník svůj seznam položek na kontrolním stanovišti, automaticky zaplatí pomocí aplikace a opustí prodejnu. 

Tato nová metoda nakupování umožní energické firmě být v popředí na poli nových digitálních technologií v maloobchodu – scan & go již funguje v rozličných supermarketech a samoobsluhách po celém světě. Do Španělska však přichází poprvé.  

Platební metoda Way&Go je nyní dostupná ve formě pilotní zkušební verze na čerpací stanici Repsol v Alberto Aguilera v Madridu.

Od roku 2017 umožňuje aplikace Waylet, přes kterou Way&Go funguje, platit pomocí mobilního telefonu na jakékoliv čerpací stanici Repsol a v partnerských obchodech. Již bylo registrováno více než jeden milion uživatelů a 3 500 partnerských obchodů.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: